Loading...
PAGRINDINIS2019-01-11T06:38:40+00:00

To, kas jums atrodo neįmanoma, galbūt paprasčiausiai nesistengėte padaryti.

JOHANAS VOLFGANGAS GĖTĖ

Apie Mus

Susikūrėme siekdami bendro tikslo – kurti produktus, kurie būtų inovatyvūs, efektyvūs ir suteikiantys klientams pridėtinę vertę.

Naudojant nestandartinius ir kliento veiklai pritaikytus sprendimus, prisidedame prie Jų verslo efektyvinimo ir plėtros.

Atliekame visus projektavimo ir surinkimo darbus iš konstrukcinio aliuminio profilio. Naudojame tik sertifikuotą, Europoje pripažintą Čekijoje gaminamą, konstrukcinį aliuminį profilį.

Mūsų gaminiai ir sprendimai atliekami atsižvelgiant į individualius kliento poreikius, todėl nuolatos kuriame naujus produktus.
Mūsų tikslas – būti žinomu, patikimu ir konkurencingu gamintoju, kurio siūlomos paslaugos ir gaminiai atitiktų kliento lūkesčius bei kokybės reikalavimus.

Mūsų Gaminiai

Darbo stalai

Projektuojame ir gaminame gamyboje naudojamus darbo stalus.

Stalus galime pagaminti tiek pagal esamą, tiek pagal planuojamą įdiegti darbo vietą, nepriklausomai nuo jos dydžio ar išmatavimų.
Stalai gali būti skirti tiek sėdimoms, tiek stovimoms darbo vietoms.

Galimas kelių darbo vietų komplektavimas. Esant poreikiui, darbo staluose paruošiame tinklo, įtampos, suspausto oro mazgus, ESD kilimėlius, apšvietimą bei kitą
reikalingą inventorių.

Projektuojant darbo stalą visada atsižvelgiame į 5S standartą bei ergonomikos reikalavimus.
Mūsų tikslas – klientui atiduoti ergonomišką ir jau paruoštą darbastalį, kuriuo būtų galima naudotis iškart.

Supermarket’ai

Mūsų gaminamos komponentų perdavimo sistemos gali būti pritaikytos darbo vietoms, kelių komponentų, dėžučių laikymui ar perdavimui.

Sistemas panaudoti galima neribotam komponentų ar dėžučių skaičiui.

Šios sistemos gali būti surenkamos iš aliuminio profilio ar gerokai pigesnio modulinių sistemų plieninio vamzdelio (angl. The pipe racking system) bei jų sujungimo elementų.

Komponentų perdavimo sistemose galime įdiegti sekimo ar atsekamumo sistemas, kurios užtikrins gaminių valdymą ir sumažins komponentų sumaišymo rizikas.

Vežimėliai

Gaminame vežimėlius, kurie gali būti tiek stacionarūs, tiek skirtus transportavimui. Vežimėlių komplektacija nėra ribojama – galimi variantai su išvažiuojamomis ar standžiomis lentynomis, durelėmis. Klientui visada pritaikome optimaliausią sprendimą.

Konvejeriai

Projektuojame ir surenkame Jūsų gamybos poreikius atitinkančius juostinius, mechaninius konvejerius.

Galime pasiūlyti įvairius sprendimus, nuo paprastų, nedidelių juostinių konvejerių iki didelių, sudėtingų mechanizmų susidedančių iš konvejerių ir supermarket’u.

Dirbame 24h per parą!

TURITE IDĖJĄ SU KURIA GALĖTUME PADĖTI?

Top